2020 Fare Yılı Etkileri

2020 Fare Yılı Etkileri; Çin astrolojisine göre 2020 fare yılı ve bu dönem 12 burçluk döngünün başlangıcını sembolize ediyor. Dolayısıyla 2020 başlangıçlara odaklanılan bir sene potansiyeli taşıyor.

Olumsuzlukları Serbest Bırakma Zamanı

Yeni başlangıçlardan pay alabilmeniz için hayatınızdaki olumsuzluklara karşı bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bir şekilde tıkandığını ve kötüye gittiğini düşündüğünüz konuları serbest bırakarak bu sene güzel başlangıçların kapılarını açabilirsiniz. Güzel olan şeylere odaklanarak ve sahip olduğunuz ama fark etmediğiniz iyi şeylere şükrederek ruhunuzu daha bağımsız hale getirebilirsiniz. Olumlu değişimler beraberinde yenilikleri getirebilir. Kötü düşünceler enerji tıkanmalarına ve ertelemelere neden olur.

2020 Fare Yılı Etkileri

İstek ve Planlarınızı Toparlayın

Planladığınız veya uzun süredir emek harcadığınız konularda fare yılı etkileri görülebilir. Yeni başlangıç veya ödül olarak düşündüğünüz gelişmeler size bu sene iyi gelecek… Bir şeyin döngüsel olarak başlangıcında yer almanın tadını çıkarabilirsiniz. Hayallerinizden vazgeçmeden yeni düşüncelerin tohumlarını atarak güzel bir sene geçirebilirsiniz. Fakat hayallerinizi ve içgüdülerinizi belirli bir alana yoğunlaştırırken rasyonel bir yol haritası çizmeniz gerekiyor. Kendi hayatınıza bir yandan fayda getirecek sonuçlar diğer yandan birtakım olumsuzlukları da tetikleyebilir. Buna hazırlıklı olmakta fayda var. Fare yılı aldatıcı ve kıskanç birtakım özellikler de barındırıyor. Sabırlı ve kararlı davranmak kendinizi fare yılının kötü etkilerine karşı korumanızda faydalı olabilir.

Sosyal Ortamlardan Aşk Doğabilir

Fare yılının karakteristik özelliklerinden biri sosyal ortamlara olan düşkünlüğüdür. 2020 senesi sizin için romantik bir yıl olabilir. Hem de en sevdiğiniz ortamda aşk duyguları içerisinde kalabilirsiniz. İçe dönmeye yönelten “Yin” enerjisini de dikkate alarak aşk ve romantizmin tadını çıkarabilirsiniz. Metal elementinden gelen güzellikten de güç alarak daha derin aşk hislerine kapılabilirsiniz.

Ekonomik ve Sağlık Açısından Fare Yılı

2020 senesinde dünya genelinde bir ekonomik küçülme ve tasarruf öne çıkıyor.  Bu seneden kaybınızı en azda yaşamak için yüksek enerjili sektörlere odaklanabilirsiniz. Ateş endüstrisi olarak bilinen reklamcılık, borsa, enerji, eğlence gibi alanlar fare yılı ekonomisinde canlanmayı temsil ediyor. Sağlık açısından da farenin bir su elementi olduğu düşüncesiyle kemik ve romatizma hastalıklarına karşı eğiliminizi kontrol etmeniz gerekiyor.

 

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X