2020 Senesinde Bizi Nasıl Bir Dünya ve Ortam Bekliyor?

2020 Senesinde Bizi Nasıl Bir Dünya ve Ortam Bekliyor; Çin astrolojisindeki hesaplamalara göre 4 Şubat’tan itibaren fare yılı yaşanmaya başladı. Yang su olarak bilinen elementlerden diğeri yang metal…

Metal ve Su Yılı Ne Getirecek?

Çin astrolojisinde her sene iki elementle değerlendiriliyor ve 2020 senesi metal ve su elementi ile temsil ediliyor.  Fare, su elementi anlamına geliyor. Metal ve suyun kombinasyonu olarak da düşünebileceğimiz bu sene huzur açısından yükselen bir enerjiyi gösteriyor. Fakat bu güzel uyumlu görüntünün aldatıcı bir yanı da bulunuyor. Fare, bu aldatıcılığı temsil ettiği için agresif bir enerjinin gizlendiğini de düşünmekte fayda var. Yani önlemler alınması gereken konular olabilir. Bu enerjinin göz ardı edilmemesi gerekiyor. Metalin bu sene her zamankinden daha geri planda kaldığı ve bunun bir dengesizlik nedeni olabileceğini dikkate almak önemli…

2020 Senesinde Bizi Nasıl Bir Dünya ve Ortam Bekliyor?

Yang Su Fare Özellikleri

Fare yılı Çin takvimine göre bütün burçların ilkidir ve günün de ilk saatidir. Saatlere göre farenin geç fare gibi çeşitleri olabilir. 2020 senesi fare yılı bu sene ateş olmaması nedeniyle suyun üzerinde bir hakimiyet kuramıyor. Yani bu durum uzun süreli yağmurları beraberinde getirme potansiyeline sahip.

Fare Sembolik Olarak Ne Anlama Geliyor?

Aşk Çiçeği yıldızı olarak da tanımlanan fare, cinsel dürtüleri, romantik ortamları ön plana çıkarmasıyla bilinmektedir. Bu potansiyel, metal elementinin cilt ve kemikleri temsilinin de etkisiyle güzellik sektöründe ve eğlence sektöründe patlamaları da tetikleyebiliyor. Ayrıca fare sanatı da temsil ediyor. Gösteri dünyası ve birçok eğlence alanında yeniliklerin olması muhtemel görünüyor.

Fare Yılı ve Ekonomik Açıdan Değerlendirme

Ateş elementinin döngüsünü 2017 yılında sona erdirmesi ile 2018 köpek yılıydı ve ekonomik açıdan atmosferde gerileme görüldü.   Domuz yılı devam eden senede devam etti. Bu sene ateş tamamen etkisini kaybettiği için ekonomik açıdan en karamsar yıllardan biriydi.2020 senesi fare yılı olduğu için ateş yeniden oluşma aşamasına giriyor ve bu da ekonomik açıdan yavaş büyümeyi temsil ediyor. Kış mevsimi boyunca su elementi 2020 fare yılı ile korku ve endişelerin yayılması anlamına geliyor.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X