Doğal Taş Aksesuar

Gaye Eren’in özenle hazırladığı özel tasarım tüm doğal taş çeşitlerini burada bulabilir ve kredi kartı, kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz üstelik kargo ücretsiz !

Doğal Taşlardan oluşan Aksesuarların insanlar üzerindeki çeşitli ve farklı etkileri günümüzde fazlasıyla görülmektedir. Her doğal taşın kendisine özel etkileri vardır.

Bu etkilerin sebebinin temelinde ise doğal taşların titreşim ve frekans yaydıkları için insanların vücudu üzerinde farklı etkilere neden olmasıdır. Bu bilimsel gerçekbir kaç yüzyıl önce kanıtlanmış olsa da insanlar farkında olmadan taşların etkisine kapılmıştır. İnsanlık tarihinde ilk zamanlardan itibaren taşlar ile iç içedir.

Bu taşların büyük bir çoğunluğu doğal olmasıyla birlikte etkileri de olağan bir şekilde kendisini göstermiştir. İnsanlar ise bu etki ve gücün farkına geç de olsa varmıştır. Bununla birlikte daha çok araştırma yapılmasını ve incelemelerin başlamasına sebep olmuştur.

Bu inceleme ve araştırmaların sonucunda görülmüştür ki gerçekten de çeşitli ve birbirinden bağımzı olacak şekilde etkileri vardır. Bu etkiler sayesinde insanların günlük yaşamındaki sıkıntı , stres , endişe , kaygı ve bunlar gibi bir çok duyguyu daha kontrol edilebilir hale getiren Doğal taşlar , çok fazla rağbet görmektedir.

Per Page

1–20 / 204 sonuç gösteriliyor

Ahşap Daire Kolye (Gümüş Rengi)

Daire sonsuz yaşam döngüsünü temsil eden bir şekildir. Enerjinin hiç bir zaman yokolmadığını daima dönüşerek evrende varoluşunu sürdürdüğünü anlatır. Aynı zamanda korunmayı temsil eder. Maddi kazançları ortaya çıkartır.

Ametist ve Kök Yakut Gümüş Bileklik

Ametist dayanıklılığı arttırır ve negatif enerjiyi yok eder. Yakut, kalp çakrasını etkiler. Soyluluk taşı olarak bilinir. Aşk ve sadakat taşıdır, ilişkiyi dengeler, mutluluk verir ve enerjiyi arttırır. Hiperaktiviteyi dengeler.

Ametist, Obsidyen ve Yeşim Taşlı Altın Kaplama Yüzük

Ametist dayanıklılığı arttırır ve negatif enerjiyi yok eder. Yeşim aşk ve denge taşıdır, kişiye kendini gerçekleştirmesi için cesaret verir. Obsidyen koruyucu tılsım olarak kullanılır, negatif etkilerden ve nazardan korur.

Ametist, Zirkon ve Pembe Kuvars Taşlı Gümüş Bileklik

Ametist dayanıklılığı ciddi manada arttırır ve negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Pembe kuvars, sevgi enerjisine bağlı olarak ortamda duygu durumunu sevgi ile değiştirir. Zirkon taşı ise metabolizmayı hızlandırır, ödemi engeller ve zihni kuvvetlendirir.

Beyaz Daire Küpe

Daire sonsuz yaşam döngüsünü temsil eden bir şekildir. Enerjinin hiç bir zaman yokolmadığını daima dönüşerek evrende varoluşunu sürdürdüğünü anlatır. Aynı zamanda korunmayı temsil eder. Maddi kazançları ortaya çıkartır. Beyaz ise saygınlıktır.