Kadın Bileklik

Doğal taşlarla yapılan kadın bilekliklerini kategorilerde bulabilirsiniz.

Per Page

1–20 / 46 sonuç gösteriliyor

Ametist ve Kök Yakut Gümüş Bileklik

Ametist dayanıklılığı arttırır ve negatif enerjiyi yok eder. Yakut, kalp çakrasını etkiler. Soyluluk taşı olarak bilinir. Aşk ve sadakat taşıdır, ilişkiyi dengeler, mutluluk verir ve enerjiyi arttırır. Hiperaktiviteyi dengeler.

Ametist, Zirkon ve Pembe Kuvars Taşlı Gümüş Bileklik

Ametist dayanıklılığı ciddi manada arttırır ve negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Pembe kuvars, sevgi enerjisine bağlı olarak ortamda duygu durumunu sevgi ile değiştirir. Zirkon taşı ise metabolizmayı hızlandırır, ödemi engeller ve zihni kuvvetlendirir.

Kök Yakut ve Zümrüt Gümüş Bileklik ve Yüzük Seti

Yakut, kalp çakrasını etkiler. Soyluluk taşı olarak bilinir. Aşk ve sadakat taşıdır, ilişkiyi dengeler, mutluluk verir ve enerjiyi arttırır. Hiperaktiviteyi dengeler. Zümrüt, koruyucu tılsım gücüne sahiptir. Şans taşıdır.

Lapis Lazuli, Pembe Kuvars ve Zirkon Taşlı Bileklik

Lapis Lazuli taşı, bilgelik taşıdır. Göklerin taşı olarak bilinir ve korunma amaçlı kullanılır. ilişkide iyileşme sağlar. Zirkon taşı; metabolizmayı hızlandırır, ödemi engeller, zihni kuvvetlendirir. Pembe kuvars, sevgi enerjisini harekete geçirir.

Markazit Taşlı Leopar Desenli Bileklik

Eski bir inanışa göre kişi, üzerinde taşıdığı hayvan sembolüne göre o hayvanın birtakım özelliklerini üstüne alır. Leopar; hızı ve gücü temsil eder. Markazit taşı bereket enerjisini harekete geçirir.

Markazit Taşlı Leopar Desenli Bileklik

Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar ulaşan eski bir inanışa göre kişi , üzerinde taşıdığı hayvan sembolüne göre o hayvanın özelliklerini kendisinde hissedecektir. Leopar ise hızı ve gücü temsil eder. Markazit taşı da bereket enerjisini harekete geçirir.