Küpe

Özenle yapılmış özel tasarım doğaltaş küpeleri kredi kartı, kapıda ödeme seçenekleri satın alabilirsiniz, üstelik kargo bedava !

Per Page

1–20 / 47 sonuç gösteriliyor

Beyaz Daire Küpe

Daire sonsuz yaşam döngüsünü temsil eden bir şekildir. Enerjinin hiç bir zaman yokolmadığını daima dönüşerek evrende varoluşunu sürdürdüğünü anlatır. Aynı zamanda korunmayı temsil eder. Maddi kazançları ortaya çıkartır. Beyaz ise saygınlıktır.

Bordo Siyah Suni Deri Otantik Güneş Küpe

Güneş, hayır ve bilginin sembolüdür. Gerçeklerin ve doğrunun ortaya çıkmasını sağlar. Aynı zamanda eril enerjiyi temsil eder. Yani duyguların ve gerçeklerin açıkça ortaya konulmasını sağlar. Kendimizi rahat ifade edemediğimiz zamanlarda kullanımı çok uygundur. Bordo renk özgüveni ...

Güneş Küpe Seti

Güneş, hayır ve bilginin sembolüdür. Gerçeklerin ve doğrunun ortaya çıkmasını sağlar. Aynı zamanda eril enerjiyi temsil eder. Yani duyguların ve gerçeklerin açıkça ortaya konulmasını sağlar. Kendimizi rahat ifade edemediğimiz zamanlarda kullanımı çok uygundur.

Hz.Fatma’nın Eli (Hamse) Küpe Seti

Hz. Fatma'nın eli, koruyucu bir tılsımdır. Eski Mısır'da İsis, Mezopotamya'da İştar, İslam'da Hz. Fatma'nın eli olarak anılır. Hindu ve Yahudi inancında ise şans ve koruma tılsımıdır. Hamse de denir ve beş anlamına gelir. Bazılarına göre de ...