Feng-Shui Aksesuarları

Feng-Shui

Feng-Shui Uzmanı Gaye Eren’in özenle hazırladığı Feng-Shui Aksesuarlarını kredi kartı, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Asıl anlamı “Rüzgar-Su” olan Feng-Shui , doğa içerisinde var olan evrensel yaşama enerjisini , hayatımızı sürdürdüğümüz ve yaşadığımız mekanlarda harekete geçirmenin yöntemlerini öğreten ve gösteren köklü ve kadim bir Çin öğretisi , Eğitimidir. Yaşam yolculuğu boyunca hayatımız akıp giderken bize sunulan seçeneklerden birisi olan Feng-Shui doğanın enerjisi ile uyum içerisinde yaşayabilmek adına ve bu mekanizmaların hayatımıza pozitif yönde etkileyebilmesi için kullanılan bir öğretidir.

Hayatımız boyunca bir çok fırsatlar ve şanslar karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak bir çoğu biz takip ettiğimiz , peşinde koştuğumuz ve emek verdiğimiz olgular karşılığında karşımıza çıkmaktadır. Bizler ise bu koşturmanın sonucunda karşımıza çıkan bu güzel olay dizisine şans deriz. Aslında emekler karşılığında açılan ve açılacak olan bir çok yolun karşılığıdır bunlar. Lakin tüm bunlara ek olarak hayat yolculuğunda hiçbir şey yapmayıp sonrasında “Ne kadar Şansızım Ben! “ diye isyan edenler ise bu yolculuğa sadece seyirci kalabilirler.

Feng-Shui ise  doğanın büyük bir parçası olan insan için yaşamını sürdürdüğü mekan ve mekanlarda denge-uyumu arar. Feng-Shui insan hayatını büyük ölçüde etkileyen insan – mekan uyumsuzluğunu ortadan kaldırıp kişinin kendi tercih ve istekleri doğrultusunda en uygun düzeni ona sunar.

Yaşam büyük ve uzun soluklu bir yolculuktur. Feng-Shui ise bu uzun ve soluksuz yolculukta sizlere nefes olacak en büyük yardımcı etkendir.

Per Page

Gösterilen sonuç sayısı: 14