Feng-Shui Aksesuarları

Feng-Shui

Feng-Shui Uzmanı Gaye Eren’in özenle hazırladığı Feng-Shui Aksesuarlarını kredi kartı, kapıda ödeme ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz.

Asıl anlamı “Rüzgar-Su” olan Feng-Shui , doğa içerisinde var olan evrensel yaşama enerjisini , hayatımızı sürdürdüğümüz ve yaşadığımız mekanlarda harekete geçirmenin yöntemlerini öğreten ve gösteren köklü ve kadim bir Çin öğretisi , Eğitimidir. Yaşam yolculuğu boyunca hayatımız akıp giderken bize sunulan seçeneklerden birisi olan Feng-Shui doğanın enerjisi ile uyum içerisinde yaşayabilmek adına ve bu mekanizmaların hayatımıza pozitif yönde etkileyebilmesi için kullanılan bir öğretidir.

Hayatımız boyunca bir çok fırsatlar ve şanslar karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak bir çoğu biz takip ettiğimiz , peşinde koştuğumuz ve emek verdiğimiz olgular karşılığında karşımıza çıkmaktadır. Bizler ise bu koşturmanın sonucunda karşımıza çıkan bu güzel olay dizisine şans deriz. Aslında emekler karşılığında açılan ve açılacak olan bir çok yolun karşılığıdır bunlar. Lakin tüm bunlara ek olarak hayat yolculuğunda hiçbir şey yapmayıp sonrasında “Ne kadar Şansızım Ben! “ diye isyan edenler ise bu yolculuğa sadece seyirci kalabilirler.

Feng-Shui ise  doğanın büyük bir parçası olan insan için yaşamını sürdürdüğü mekan ve mekanlarda denge-uyumu arar. Feng-Shui insan hayatını büyük ölçüde etkileyen insan – mekan uyumsuzluğunu ortadan kaldırıp kişinin kendi tercih ve istekleri doğrultusunda en uygun düzeni ona sunar.

Yaşam büyük ve uzun soluklu bir yolculuktur. Feng-Shui ise bu uzun ve soluksuz yolculukta sizlere nefes olacak en büyük yardımcı etkendir.

Per Page

14 sonuç gösteriliyor

Feng Shui Aslanları (Bakır)

Çift olarak, mekanların dış kapı girişinin iki tarafında kullanılır. Küçük olanlar mekan içinde kullanılabilir, fakat yönleri dışarıya dönük olmalıdır. Top oynayan erkek aslan kapı girişinin soluna diğer dişi olan aslansa sağ tarafa yerleştirilmelidir. Koruyucu özellikleri çok ...
1.150,00 

Kristal Mısır Piramidi

Kristal, mekandaki enerjileri dengeler ve şifalandırır. Piramit ise şekil olarak enerjileri konsantre etme özelliğine sahiptir ve ezoterik olarak kozmik hiyerarşiyi temsil eder. Piramit şeklindeki kristallerin enerjisi diğer şekillerdeki kristallere göre çok daha fazladır.

Pembe Kuvars Taşı

Aşk taşı olarak bilinir. Ortamın enerjisini dengeler, sevgi enerjisini güçlendirir, tüm negatiflikleri geri iter, böylelikle kişiler arasında iletişimi güçlendirir. Duygusal olarak dengelenmeyi sağlar. Kalbi sevgiye açar, ruhsal düzeyde aydınlanmayı destekler.

Servet ve Bereket Ağacı (18cm yükseklik)

Ametist taşlı bereket ağacı. Mekanlara para ve bereket enerjisini çekmek için kullanılır. Ametist taşı negatif enerjiyi uzak tutar, konsantrasyonu arttırır ve huzur verir. Böylelikle bilinçüstü düzlemde bereket enerjisine konsantre olunmasını sağlar.

Sitrin Taşı

Sitrin taşı eski dönemlerde koruyucu tılsım olarak kullanılırdı. Nazardan ve kıskançlıktan korur, parasal güçleri arttırır. Kararsızlığı önler. Evin merkezinde kullanıldığında evin tüm enerjisini dengeler, kavga ve gerginlikleri engeller, yaşama sevinci verir.