Tılsım Aksesuarları

Şans Tılsımları 

Gaye Eren’in özenle hazırladığı Şans, Şifa ve Bereket Tılsımlarını kredi kartı, kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Üstelik kargo bedava !

Dünya Üzerinde ve Kainatta bulunan her şey biz insanlara enerji yayar. Bu enerjinin bazıları kötü bazıları ise iyidir. İnsanlar farkında olmasa dahi bir çok enerjinin etkisinde karar verebilir , eğlenebilir , üzülebilir veya gergin olabilir. Bu tür etkiler genel olarak bir kaynaktan dışarıya doğru  yayılır ve gözle görülmez.

Konunun en temelinde “Varolmuşluk, saf enerjiden oluşmaktadır “ ilkesi yatmaktadır. Bu ilkeden yola çıkan bir çok araştırmacı , doğal taşların , tılsımların ve bunlar gibi bir çok mental objenin enerji güçlerini farkettiler. Günümüzde ise insanların psikolojik olarak inandıkları ve inançları gereği düşüncelerine yön veren şans tılsımları bulunmaktadır. Bu şans tılsımları insanlara şans , mutluluk ve güzellik vermesi ile bilinir. Bir çok araştırmacı Astroloji uzmanı tarafından kanıtlanan bu Şans Tılsımları insanlar için vazgeçilmez objeler haline geldi.

Günlük hayatımızda ise kullandığımız veya bizim için özel nesneleri birer şans objesi haline getirebiliriz. Bu tip nesneler bizlere şans , uğur , para , huzur gibi insanların sürekli olarak ihtiyaç duyduğu his ve fiziksel öğelere dönüştürebilmesi amacıyla kendi potansiyel enerjimizle birşeltirip şans tılsımı haline getirebiliriz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.